Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
«Монаше життя є завжди мотивоване любов'ю Бога», - отець доктор Прокопій Лотоцький, ЧСВВ Друк e-mail

«Монаше життя є завжди мотивоване любов'ю Бога», - отець доктор Прокопій Лотоцький, ЧСВВ

Зустріч монаших Чинів і Згромаджень, які є на теренах Бучацької єпархії з нагоди дня Богопосвячених осіб відбулася 17 лютого 2018 р. Б. в м. Чорткові. Архиєрейську Святу Літургію очолив Правлячий Архиєрей Бучацької єпархії Владика Димитрій (Григорак), ЧСВВ у співслужінні оо. Василіян, які прибули з Бучацького, Улашківського та Чортківського монастирів, також разом молилися сестри Мироносиці і Сестри Пресвятої Родини.

Під час Євангельської проповіді владика разом з учасниками зустрічі роздумував, як сьогодні богопосвячена особа шукає Бога, які методи та середники використовує для того, щоб радісно та плідно жити у глибоко-духовному зв'язку з Богом.

Відтак, ту ж саму думку продовжив під час духовної науки о. д-р. Прокопій Лотоцький, ЧСВВ. Священик заохочував: «Відновити духовну спадщину, яку отримали від основоположників духовного життя. Будь-яка спільнота черпає сили від їхнього вітцівста, Церква вертається до їхніх писань».

«Монаше життя є завжди мотивоване любов'ю Бога. Святий Дух є автором кожного монашого покликання», - пригадав присутнім монахам і монахиням духовний отець.

Після обіду відбулося обговорення поданої теми та вирішення дотичних питань монаших спільнот.

Прес-служба Бучацької єпархії УГКЦ


 
Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting