Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
Християнський родинний табір у Яремчі Друк e-mail

Християнський родинний табір у Яремчі

26-28 січня 2018 р. Б. у с. Ямна (Яремче) в монастирі Сестер Мироносиць відбувся родинний зимовий табір, у якому взяли участь аніматори та учасники малої групи Тернопільського осередку «Подружні зустрічі», під духовним проводом о. Івана Микитюка. Гасло табору: «Не ви мене вибрали, але Я вас… » (Ів 15, 12-16).

Програма табору передбачала не лише щоденну участь в Божественній Літургії, духовні розважання над фрагментами Св. Письма, науки священика, але й відпочинкову програму з катанням на лижах, санчатах та сноутюбах.

Суботнього вечора усі родини з дітьми зібрались за святковим столом, щоб поколядувати, поділитись спогадами про Різдвяні свята і ще раз пережити радість від народження Спасителя. Діти під керівництвом наших помічниць з молодіжної спільноти «Знамення» підготували виступ з колядками. Учасники зимового родинного табору висловлюють велику вдячність дівчаткам від всіх батьків за їхню працю з дітьми: «Дякуємо Богові, що «вибрав нас» і ми так чудово провели цей час. Особлива подяка о. Івану за духовну опіку та Сестрам Мироносицям, які нас так тепло і по-домашньому прийняли».

Повідомив о. Іван Микитюк


 
Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting