Архиєрейські відвідини с. Яблунів Друк e-mail

Архиєрейські відвідини с. Яблунів

21 січня 2018 р. Б. в неділю по Богоявленні Владика Дмитро Григорак, ЧСВВ - Правлячий Архиєрей Бучацької єпархії УГКЦ відвідав громаду УГКЦ с. Яблунів Підгаєцького деканату.

Традиційно перед храмом Єпископа з хлібом та сіллю зустрічала парафіяльна громада на чолі з адміністратором парафії о. Ігорем Жовтком. По зустрічі Владика Дмитро здійснив чин освячення престолу, іконостасу та храму, який відновили після пожежі. Відтак розпочалася Архиєрейська Божественна Літургія, яку очолив Владика Дмитро у співслужінні духовенства Підгаєцького та сусідніх деканатів.

Насамкінець Архиєрейських відвідин Владика Дмитро відзначив подячними грамотами добродіїв, які спричинилися до відновлення храму. Відвідини завершилися молитвою за мир в Україні.

Прес-служба Бучацької єпархії УГКЦ