Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
В с. Дубенка освячено храм Друк e-mail

В с. Дубенка освячено храм

20 січня 2018 р. Б. в Собор святого славного пророка і Предтечі Йоана Хрестителя Владика Дмитро Григорак, ЧСВВ - Правлячий Архиєрей Бучацької єпархії УГКЦ завітав з душпастирськими відвідинами до с. Дубенка Монастириського деканату.

Перед храмом Єпарха Бучацького з хлібом та сіллю зустрічала святошна громада на чолі з адміністратором парафії о. Ігорем Віхастим. По зустрічі Владика Дмитро здійснив чин освячення храму, престолу, кивоту, прискомидійника та тетраподу. Відтак розпочалася Архиєрейська Божественна Літургія, яку очолив Владика Дмитро у співслужінні духовенства Монастириського та сусідніх деканатів.

В часі проповіді Владика Дмитро роздумував: «Весь людський рід згрішив перед Богом, але Бог його не відкинув, Він сам до нього прийшов, щоб його спасти, не для Себе, а для нас, щоб ввести нас у вічне щастя і дати можливість будувати це щастя на цьому світі».

«Господь хрестився від Івана на покаяння і цим самим взяв на себе відповідальність за всі гріхи людства, щоб його спасти», - продовжив Єпископ.

«Ми часто обираємо не волю Божу, а все, що не є воля Божа - зло», - підсумував Владика Дмитро.

Насамкінець Архиєрейських відвідин Владика Дмитро відзначив подячними грамотами о. Ігоря Віхастого та добродіїв, які спричинилися до спорудження та відновлення храму. Відтак всі мали змогу переглянути вертеп, який показали парафіяни с. Ковалівка.

Прес-служба Бучацької єпархії УГКЦ


 
Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting