Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
Спільна свята вечеря для дітей з особливими потребами та їхніх родин Друк e-mail

Спільна свята вечеря для дітей з особливими потребами та їхніх родин

У Навечір’я Богоявлення Господнього, напередодні Водохреща, 18 січня 2018 р. Б. в м. Чорткові у Благодійній організації «Дім милосердя» при Бучацькій єпархії УГКЦ відбулася спільна Свята Вечеря для дітей з особливими потребами та їхніх родин. Також на вечерю були запрошені представники місцевої та районної влади, представники освіти, добродії закладу.

Преосвященний Владика Димитрій (Григорак), ЧСВВ – Правлячий Архиєрей Бучацької єпархії УГКЦ благословив вечерю, привітав присутніх і побажав їм, подібно як Христос, зануритись у води Йордану, для власного очищення і освячення, вказуючи на дітей з особливими потребами, які і є своєрідним освяченням для всіх нас.

Директор «Дому Милосердя» п. Тетяна Дубина, вітаючи присутніх, сказала: «Сьогодні черпаємо любов від цих особливих дітей і прикутих до ліжка осіб, над якими Благодійна організація теж взяла опіку».

Напередодні святкування у «Домі милосердя» була відправлена Літургія з освяченням води о. Іваном Мельником, співзасновником та духівником закладу.

Прес-служба Бучацької єпархії УГКЦ


 
Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting