Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
В Гримайлівському деканаті відбувся деканальний з’їзд спільнот Друк e-mail

В Гримайлівському деканаті відбувся деканальний з’їзд спільнот

У суботу 2 грудня 2017 р. Б. в церкві «Покрови Пресвятої Богородиці» с. Клювинці Гримайлівського деканату відбувся деканальний з’їзд спільнот «Апостольства молитви» і «Матері в молитві».

Декан о. Ярослав Палій, у співслужінні священиків: о. Олега Сарабуна (с. Красне), о. Степана Боднара (смт. Гримайлів), о. Юрія Яновського (с. Глібів), о. Петра Цвяха (м. Хоростків), котрі прибули зі своїми парафіянами, очолив Божественну Літургію. Під час Служби Божої люди мали можливість приступити до Святої Тайни Покаяння. У проповіді о. Ярослав привітав усіх учасників зібрання, та наголосив на вірі людини, беззастережним прийняттям Христа і слідування за Ним, бути свідком Господа Ісуса не тільки в храмі, але й в повсякденному житті. По закінченні Св. Літургії конференцію провів відповідальний деканату за «Апостольство молитви» о. Петро Цвях, де закликав усіх членів спільнот бути справжніми творцями Живої парафії, жити в любові, щоб душа людини була живою, а віра - підтверджена добрими вчинками та справжнім християнським життям. Також о. Петро, від собору священиків, привітав отця-декана з Днем Його народження, до привітання долучилися і парафіяни церкви «Положення Чесної Ризи Пресвятої Богородиці» м. Хоросткова.

Звернулася до усіх присутніх п. Оксана Пахольчак, яка є єпархіальною ревнителькою спільноти «Матері в молитві» у Бучацькій єпархії. Вона доступно і об’єктивно розповіла про місію спільнот, а також дала зрозуміти якою силою вони наділені у єдності усіх їхніх членів. Також п. Оксана закликала до спільних молитов у групах і створення таких груп в парафіях.

Дальше час проходив у парафіяльному домі, де усі присутні не тільки ділилися своїми переживаннями й життєвим досвідом, але спільно у молитві просили Господа, щоб споглянув на Батьківщину Україну, щоб зупинилося кровопролиття, благали про мир і спокій у цілому світі. Просили Творця про навернення заблуканих, молилися за хворих і немічних, за дітей, та за всіх потребуючих спільної молитви.

Час наближався до завершення. Усі присутні отримали від отців благословення. Сповнені нових вражень, у радості і чистоті душі, повернулися до своїх домівок.

«Апостольство Молитви» м. Хоростків.


 
Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting