Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
Храмовий празник в Родинному домі «Введення в храм Пречистої Діви Марії» Друк e-mail

Храмовий празник в Родинному домі «Введення в храм Пречистої Діви Марії»

3 грудня 2017 р. Б. в 26-ту неділю по Зісланні Святого Духа та в Передсвяття Введення в храм Пресвятої Богородиці Владика Дмитро Григорак, ЧСВВ – Правлячий Архиєрей Бучацької єпархії УГКЦ відвідав Родинний дім «Введення в храм Пречистої Діви Марії», де очолив Архиєрейську Божественну Літургію.

Після Євангелії до присутніх із проповіддю звернувся Владика Дмитро: «Перешкоди є засобами зростання нашої віри. Способом християнського життя і мислення має бути: «жити для іншого». Чим більше ми живемо для іншого, тим більше ми стаємо щасливішими! Чому? Тому, що Господь все більше входить в наше життя».

«Нам потрібно задумуватися над своїм життя, над тим, як ми живемо. Нам потрібно жити так, щоб бути щасливими, щоб бути з Господом, а це значить жити для інших», - продовжив Архиєрей.

«Зараз ми живемо в дуже знаменний час, якраз тому, що ми навчилися жити для інших, ми і існуємо. Що було б без волонтерів? Не було б війська. Що було б без добровольців, не було б армії, не було б наших захисників. Що було б без наших жертводавців? Не було б цього сиротинця. Що було б без жертвенності сестер мироносиць з цими дітьми, які тут живуть зараз? Страшно подумати, але тому, що ми пробуємо жити для інших, ми існуємо, існує цей сиротинець, існує Дім Милосердя, існує згромадження, держава, Церква, але чим більше ми це усвідомимо, тим краще буде для нас усіх», - підсумував Єпископ.

Урочистість завершилася освяченням ікони Введення в храм Пречистої Діви Марії, яку написала Генеральна Настоятелька сестер мироносиць м. Соломія Крушинська. Відтак Владика Дмитро подякував всім добродія, благодійникам, волонтерам та меценатам, а особливі слова вдячності лунали на адресу сестер мироносиць, які опікуються Родинним домом. Сестри мироносиці в свою чергу подякували Владиці Дмитру за постійну опіку, як духовну, так і матеріальну.

Прес-служба Бучацької Єпархії


 
Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting