Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
В Угриневі посвячено новий престол та кивот Друк e-mail

В Угриневі посвячено новий престол та кивот

15 жовтня 2017 р. Б. в 19-ту Неділю по Зісланні Святого Духа Владика Дмитро Григорак, ЧСВВ – Правлячий Архиєрей Бучацької єпархії УГКЦ з душпастирським візитом відвідав парафію Покрови Пресвятої Богородиці с. Угринів Підгаєцького деканату, де здійснив посвячення престолу та кивоту, а також храму після оновлення.

На церковному подвір’ї Єпарха Бучацького зустрічала парафіяльна громада на чолі з о. Ігорем Жовтком – настоятелем. Відтак розпочався чин посвячення престолу та кивоту, а згодом Архиєрейська Божественна Літургія, яку очолив Владика Дмитро у співслужінні о. Василя Майки - декана та єпархіального духовенства.

Підчас проповіді Владика Дмитро звернув увагу присутніх на значенні віри в нашому житті та житті цілого суспільства: «Без віри народ ніколи не буде вільним, завжди буде рабом і з часом пропаде з історії, розчиниться в тих, хто сильніший духом. Віра робить нас людьми, людьми справжніми, з великої букви. Але це не повинна бути віра в щось, в якусь там ідею чи ідеологію, ні, це хибні віри, які ведуть до деградації, до знищення…», - повчав Владика Дмитро.

«Тільки одна віра в Бога, є тією, яка нас спасає і яка нас робить людьми, і ця віра спонукає нас прощати всім, і все, але також зобов’язує на зло не мовчати. Християнин ніколи на зло не мовчить, тому він ніколи не буде рабом інших людей, він людина вільна…», - продовжив Архиєрей.

«Коли людина вірить в Бога, живою, а не формальною вірою, коли вона приймає в своє життя, все те, що Господь вчить, тоді Бог входить в її буття, уприсутнюється і бере активну участь у всіх подіях її життя», - підсумував Єпископ.

Насамкінець Архиєрейських відвідин лунав духовний гімн України «Боже, Великий, Єдиний», а згодом многоліття всім жертводавцям та парафіянам, які спричинилися до віднови храму.

Прес-служба Бучацької єпархії УГКЦ


 
Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting