Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
Сім’ї учасників АТО відпочивали в Карпатах Друк e-mail

Сім’ї учасників АТО відпочивали в Карпатах

З благословення Правлячого Архиєрея Бучацької єпархії УГКЦ – Владики Дмитра Григорака, ЧСВВ комісія у справах родини Бучацької Єпархії УГКЦ організувала літній табір «Щасливі разом» для сімей учасників бойових дій, який проходив з 10 по 13 серпня в реколекційно-відпочинковому домі Сестер Мироносиць в м. Яремчі.

Військових на реабілітацію зібрав ЦССДСМ Чортківської міської ради. Всього оздоровитись 25 чоловік, з них 10 дітей. Доїзд сімей учасників бойових дій до м. Яремче було профінансовано з міського бюджету.

Програму заходів, екскурсій поїздок працівники Центру спільно з отцем Іваном Микитюком розробили завчасно.

Таким чином щодня учасники мали змогу змістовно провести дозвілля.

Протягом трьох днів сім'ї відпочивали не лише фізично, але й збагатитись духовно. Впродовж відпочинку діти й дорослі насолоджувались чудовими краєвидами Карпат, дихали свіжим гірським повітрям, куштували смачні, по-домашньому і з любов'ю приготовлені сестричками страви.

Кожен день розпочинався із Божественної Літургії. Учасники табору мали можливість ближче познайомитися один з одним під час тематичних зустрічей. Великий вплив мали духовні бесіди з отцем Іваном. Волонтери проводили для дітей цікаві ігри, розваги, організували англійський клуб.

Сім’ї учасників АТО відпочивали в Карпатах

Сім'ї мали змогу відвідати Монастир Успіння Матері Божої у селі Погоня Тисменицького р-ну Івано-Франківської обл.,поспілкуватися з настоятелем монастиря, отцем Никодимом Гуралюком, ЧСВВ, який розповів про чудотворну силу ікони Погінської Богоматері. Також, згідно з екскурсійною програмою побували на водоспаді «Гук» та водоспаді в м. Яремче, відвідали Буковель, вольєрне лісове господарство, сувенірний ринок, піднімались стежками Довбуша, розпалювали ватру, співали українські народні та духовні пісні.

Прекрасні умови проживання, екскурсії, запалювання ватри залишили у дітей та дорослих незабутні позитивні враження від поїздки.

 
Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting