Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
Молодь Скали-Подільської провела екотабір Друк e-mail

Молодь Скали-Подільської провела екотабір

26 серпня 2017 р. Б., з нагоди храмового празника, Успіння Пресвятої Богородиці, при парафії УГКЦ Скали-Подільської був організований одноденний християнський, екологічний табір на Дністровському каньйоні.

Майже півсотні осіб (дітей, молоді, батьків) скористались нагодою долучитись до поїздки і відвідати мальовниче узбережжя річки Дністер зі сторони Мельниці-Подільської. Програма дня включала прибирання місць перебування, як виховання культури «не смітити»; співу християнських пісень під гітару; уділення Таїнств Сповіді і Євхаристії, моління Божественної Літургії на обриві з якого видніється прекрасна картина широкої річки та лісів; веселого дозвілля з різноманіттям ігор, бансів, вікторин на релігійну тематику; смачних перекусів; сходження до Дністра, сплаву на паромі у сторону Чернівецької області і назад…

Даний захід був проведений в рамках стратегічного проекту розвитку живої парафії протягом року на тему «Активні імпрези взамін небезпекам соцмереж Інтернету», щоб заохотити дітей та молодь цінувати Богом створений світ більше аніж творіння рук людських у вигляді соціальних мереж та ігор.

«Я стикнувся з чималим критичним спротивом перед проведенням даного заходу з боку певних осіб, які намагались відмовити мене брати таку відповідальність. Я зрозумів, чому не часто можу почути інформацію про людей-організаторів праці з молоддю, адже кожна така робота вимагає серйозного організаційного підходу і навіть часто ігнорування факторів страху. Але якщо керуватись страхом – так можна і все життя прогайнувати і нічого не зробити. Господь просить нас діяти на Його прославу без сумніву адже Царство небесне здобувається силою, про що говорить Євангелист Матей у 11 главі, 12 вірші, а хто сумнівається, той стає подібний апостолу Петру, який йшов по воді до Спасителя, але побачивши хвилі, завагався і в результаті почав тонути», - говорить священик о. Василь Германюк, організатор християнського екотабору.

До Скалецьких таборян долучилась активна молодь з Мельниці разом із своїм духівником, молодим священиком – о. Андрієм Бойком, які разом духовно і весело провели день на прославу Творця Небесного.

Більше фото

 
Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting