Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
Канікули з Богом в Зарваниці! Друк e-mail

 Канікули з Богом в Зарваниці!

24 липня 2017 р. Б., Зарваниця зустріла нас теплими обіймами, які одразу дали зрозуміти, що попереду чекає продуктивний , насичений, веселий та яскравий тиждень. Але з нашими духовними опікунами: о. Мар’яном, о. Петром та о. Володимиром не могло й бути по-іншому. В проведені Веселих канікул для дітей їм допомагали аніматори та брати з Тернопільської Духовної Семінарії.

За організації Комісії у справах молоді Бучацької єпархії, протягом семи днів діти цікаво й активно проводили час у духовному зростанні і фізичному загартуванні. Кожного ранку на дітлахів чекала руханка з міні-кросом, після якої вони, смачним сніданком, заряджались енергією. Наступним пунктом нашої програми була «Школа пісні» на якій юні співаки вивчали багато нових пісень та в такий спосіб славили Бога.

Невід’ємною частиною дня була Свята Літургія в церкві Пресвятої Трійці, після якої всі уважно слухали конференції отців та брата Миколи, в яких, зокрема, розповідалось про Богородицю. Збагатившись духовно, діти з радістю танцювали банси. А у другій половині дня на них чекали Великі ігри, вікторини та гуртки (спортивні ігри, орігамі та перукарня для дівчат).

Оскільки цей рік в Українській Греко-Католицькій Церкві є проголошений Роком Соціального Служіння, діти малювали ілюстрації про соціальне служіння. Ще одним важливим пунктом програми табору було «занурення» у святу воду в купелі св. Анни для духовного і тілесного зцілення. Після вечері діти всю свою енергію витрачали на дискотеці або ж концентрували свою увагу на фільмах у нашому кінозалі. В останній вечір всі, як велика сім’я, вирушили на Співуче поле, де грілись та танцювали біля ватри і дивились на неймовірне, зоряне зарваницьке небо. На протязі цілого тижні, за свої старання діти отримували спеціальні гроші табору «Любчики», за які в останній день на ярмарку могли придбати для себе християнську літературу, вервички та солодощі.

Сльози дітей перед від’їздом додому дали зрозуміти, що старання аніматорів, отців, братів семінаристів не були марними. Ми навчились цінувати справжні християнські стосунки, щиро виявляти свою любов та дякувати Богу за ті дари, які Він нам посилає.

Христина Федор
аніматор

 
Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting