Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
Архиєрейські відвідини с. Завадівка Друк e-mail

Архиєрейські відвідини с. Завадівка
 

23 липня 2017 р. Б. в 7-му неділю по Зісланні Святого Духа Правлячий Архиєрей Бучацької єпархії УГКЦ – Владика Дмитро Григорак, ЧСВВ із душпастирським візитом відвідав парафію Верховних Апостолів Петра і Павла в с. Завадівка Монастириського деканату.

Перед храмом Архиєрея зустрічала святошна громада на чолі з адміністратором парафії – о. Русланом Ковальчуком. Отець-адміністратор запросив Владику Дмитра освятити новий престіл та очолити Архиєрейську Божественну Літургію у співслужінні деканального духовенства.

В часі проповіді Владика Дмитро роздумував з вірними про зцілення: «Господь подає потребуючим здоров’я не тільки тілесне, а і душевне, донині Господь зціляє мільйони людей, зціляє через молитви священиків і духовних осіб…».

«Поза Церквою немає оздоровлення, всякі маги чи чародії, це не від Бога. Коли Господь зціляє і показує такий знак, то людина навертається до Нього, а якщо якийсь маг, екстрасенс чи чародій, то людина йде не до Церкви, і Бога, що є чітким знаком, де було Боже зцілення, а де ні», - розповів Архиєрей.

«Мало є бачити навколишній світ очима тілесними, потрібно бачити де є добро, а де є зло… Дуже часто люди, які мають 100% тілесний зір, нажаль, не мають духовного зору, тому вчиняють зло. Вони є зрячі на очі тілесні, але сліпі на очі духовні…», - наголосив Єпископ.

Підчас Божественної Літургії Владика Дмитро уділив дияконські свячення випускнику Івано-Франківської Духовної Семінарії – Василю Романюку.

Насамкінець архиєрейських відвідин Владика Дмитро висловив слова вдячності отцю-адміністратору, парафіянам та жертводавцям за те, що знаходять сили і кошти, щоби робити свій храм кращим, відтак Єпарх Бучацький освятив пам’ятний хрест.

Прес-служба Бучацької єпархії УГКЦ


 
Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting