Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
ДУХОВНИЙ РОЗВИТОК – ДЛЯ ДІТЕЙ Друк e-mail

ДУХОВНИЙ РОЗВИТОК – ДЛЯ ДІТЕЙ

Уже традиційно влітку на парафії церкви Покрови Пресвятої Богородиці м. Заліщики з 13 по 22 липня діяв духовний табір для дітей «Веселі канікули з Богом». Його темою було «Дев’ять плодів Святого Духа».

«Дух – це третя особа Божа. Він з’являвся апостолам у вигляді голуба, вогненних язиків, – мовила сестра Христина – служебниця Непорочної Діви Марії. – Ми розповідали дітям, що з єврейської мови «Дух» означає «подих», «життя». Як тіло без душі, так само людина не може жити без Святого Духа. Оскільки темою табору були плоди Святого Духа, то детально говорили про кожен із них. Віра – означає довіряти, підтримувати один одного. Божі руки завжди нас підіймають, коли нам найважче. Любов – це є найбільша чистота, плід, який оточує нас у повсякденному житті, на нього опираємось. Ми поєднували милосердя, добробут і любов разом, адже вони один одного доповнюють. Останній день завершуємо Службою Божою за мир в Україні. Згідно тематики маємо катехизацію, різні методичні матеріали».

У духовному таборі взяло участь 67 дітей з Тернопілля, віком від 7 до 13 років. Кожен день для них проходив цікаво й насичено. Розпочинався він з молитви у церкві. Діти слухали повчальне слово та науку від священика Івана Сендзюка. Хлопчики і дівчатка малювали плоди Святого Духа, їх символіку. Полюбляли майстер-класи по малюванню, гурток «Умілі ручки». Активно співали, виконували різні ігри, руханки. Також вивчали англійську мову з Софією Новак, Анною Штогрин, волонтерами Корпусу Миру з США Колін Кубік, Медлін Діоріо, Ерін Кайн-Ходж, Карлою Фуентес (координатор волонтерів Ірина Лучин). На смачний обід вирушали у школу №2 м. Заліщики. Вже в останні дні таборування діти побували на річці Дністер, де організували пікнік.

Відповідальними за табір були: парох церкви Покрови Пресвятої Богородиці Іван Сендзюк, сестра Христина – служебниця Непорочної Діви Марії, вчитель основи християнської етики школи №2 м. Заліщики Іванна Максимишин. Допомагали вісім місцевих волонтерів.

Отець висловив слова подяки батькам, братству та сестринству церкви, підприємцям міста та колективу школи №2 м. Заліщики, усім добродіям за християнську свідомість, підтримку табору.

Духовні табори вчать дітей жити у вірі, мирі, бути дружелюбними, а найголовніше – більше відкрити для себе Божу любов.

Повідомив Романе Сендзюк


 
Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting