Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
В Улашківцях відбувся табір для дітей «Міст Надії» Друк e-mail

В Улашківцях відбувся табір для дітей «Міст Надії»

З 10 по 18 липня 2017 р. Б. у Василіянському монастирі Різдва Божої Матері в с. Улашківці під проводом Сестер Служебниць НДМ відбувся табір для дітей «Міст Надії».

«Міст Надії» - це українська спільнота для сімей, які опинилися в складній ситуації: економічній, психологічній чи соціальній.

Протягом цілого року сестри супроводжують ці сім’ї, а літом – організовують дозвілля, відпочинок в навчально – оздоровчому таборі.

Метою табору є: відкрити для дітей Божу любов, зробити їх щасливішими через ігри, забави, катихизацію, Святу Літургію.

Цього разу таборували 52 дітей, духовним провідником був о. Михайло Лехновський, ЧСВВ, а також сестри: с. Софронія – відповідальна за табір, с. Герарда, с. Онуфрія, також були і аніматори, водій бр. Херувим, ЧСВВ.

Побут у духовному місці серед чудотворних ікон Божої Матері та Івана Христителя та відвідуванням печерного монастиря і джерела, справили на учасників табору духовну переміну, адже участь у Божественній Літургії, молитва, Святе Причастя, ігри сприяли тільки царюванню доброї атмосфери.

Діти мали змогу також пізнати красу України, а це: водоспад «Джурин» у с. Нирків, «Кришталеві Печери», мальовничі Заліщики.

Отці Василіяни з радістю нас прийняли, із розумінням ставилися до нашого галасу та були відкриті на наші потреби.

Сестри Служебниці


 
Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting