Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
"Отримай більше!" - під таким гаслом у Скалі-Подільській відбувся молодіжний духовний захід Друк e-mail

"Отримай більше!" - під таким гаслом у Скалі-Подільській відбувся молодіжний духовний захід

В неділю 2 липня, опісля Божественної Літургії, дітки та молодь Скали-Подільської разом зі своїми батьками зібрались на захід від ПарафіЇ УГКЦ Скали-Подільської під час якого всі по сучасному прославляли Небесного Творця, Пресвяту Богородицю і всіх святих.

Дійство проходить щорічно з нагоди Дня народження молодіжної спільноти "Цвіт", і цьогоріч відбулось у рамках проекту "Активні імпрези взамін небезпекам соцмереж Інтернету". Банси, ігри, веселі старти, квест, смачний перекус, рукоділля з наймолодшими, спілкування з християнськими аніматорами парафії, командні змагання, Біблійні вікторини і вкінці - вручення пам'ятних призів, заохотило дітей любити Господа і свого ближнього якнайбільше.

Родзинкою свята був запуск у небо вервички, виготовленої з гелевих кульок на честь прослави Матері Божої.

На завершення молодіжного духовного заходу отець Василь Германюк заохотив усіх присутніх відвідувати храми Божі: "Заходьте частіше до церкви: до греко-католицької, до православної, до римо-католицької - кому як подобається, кому як виходить, але важливо, щоб Ви були на Господній трапезі щонеділі і свят...".

Велика подяка всім жертводавцям, які вклали свої фінанси і час для підняття духовності сучасної молоді.

Прес-служба парафії УГКЦ Скали-Подільської

 
Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting