В с. Васильків освячено новий іконостас Друк e-mail

В с. Васильків освячено новий іконостас

25 червня 2017 р. Б. в 3-тю неділю по Зісланні Святого Духа з благословення Правлячого Архиєрея Дмитра Григорака, ЧСВВ о. Володимир Заболотний – протосинкел єпархії освятив іконостас та бічні престоли в с. Васильків Пробіжнянського деканату.

Перед храмом Успіння Пресвятої Богородиці протосинкела зустрічала парафіяльна молодь та адміністратор парафії о. Василь Бучинський, який запросив о. Володимира освятити іконостас і бічні престоли та очолити Божественну Літургію.

В с. Васильків освячено новий іконостас

Насамкінець Божественної Літургії о. Володимир Заболотний від імені Правлячого Архиєрея нагородив подячними грамотами жертводавців та добродіїв, які спричинилися до встановлення в храмі іконостасу, а о. Василя правом носіння золотого хреста.

д-н Іван Паламар