Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
140-річчний ювілей храму в с. Беремяни Друк e-mail

140-річчний ювілей храму в с. Беремяни

11 червня 2017 р. Б., в Неділю всіх святих та у 1-шу Неділю по Зісланні Святого Духа, Владика Дмитро Григорак, ЧСВВ – Правлячий Архиєрей Бучацької єпархії УГКЦ з нагоди 140-річчя храму відвідав с. Беремяни Золотопотіцького деканату.

У підніжжя парафіяльного храму Святого Миколая з віршами та привітаннями Владику Дмитра зустрічала парафіяльна молодь і адміністратор парафії о. Іван Іванців. Відтак розпочалася Архиєрейська Божественна Літургія, яку очолив Владика Дмитро у співслужінні з духовенством Золотопотіцького та сусідніх деканатів.

Підчас проповіді Правлячий Архиєрей зосередив увагу вірних на значенні неділі всіх святих та на святості: «Святість є закликом Бога до кожної людини, це нормальний людський стан, це означає жити так, як Бог нас створив…».

«Навіть найбільшим лиходіям Господь пропонує бути святими, хоча у людському розумінні це неможливо, але ми знаємо випадки коли бандити і злочинці ставали святими. Грішник, який висів коло Ісуса на хресті – злочинець, але перший потрапив до раю. Якщо він зміг, то чому не можемо ми?», - розповів Правлячий Архиєрей.

«Святим бути дуже просто і одночасно неможливо. Бути святим можливо тільки при помочі Божої благодаті, без Бога стати нормальною людиною в Його очах неможливо…», - розтлумачив Владика Дмитро.

Насамкінець архиєрейських відвідин о. декан Ігор Вовк зачитав подячну грамоту, якою Владика Дмитро нагородив адміністратора парафії та всіх парафіян, а опісля лунав духовний гімн України «Боже, Великий, Єдиний…» та відбулося освячення нового Хреста.

Прес-служба Бучацької єпархії УГКЦ


 
Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting