Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
Бучацька єпархія представляла Марійські і Вівтарні дружини у Зарваниці Друк e-mail

Бучацька єпархія представляла Марійські і Вівтарні дружини у Зарваниці

27 травня 2017 р. Б. у чудотворному місці Зарваниця відбулась перша Всеукраїнська проща Марійських та Вівтарних дружин. З-посеред чотирьох тисяч дітей, окрім священиків та дорослих, які супроводжували юних прочан – присутніх з Бучацької єпархії було зареєстровано 480 осіб.

У чудотворному місці привітати прочан та відслужити для них для них Божественну Літургію прибув єпископ-помічник Тернопільсько-Зборівський, Теодор (Мартинюк). У духовному слові Архиєрей наголосив на важливості служіння дітей Богові, підкреслив значення та особливість місії Вівтарних та Марійських дружин. Відтак Владика Теодор урочисто здійснив посвяту і прийняття нових членів згаданих спільнот.

У програмі прощі діти мали змогу потанцювати банси, послухали катехизацію приурочену 125-ій річниці від дня народження Патріарха Йосифа Сліпого та 100-річчя об’явлення Матері Божої у Фатімі. Далі відбувався духовний концерт під час якого відбувались творчі представлення єпархій. Бучацьку єпархію презентували: Володимир Кардинал з Мухавки, котрий майстерно зіграв на акордеоні і християнські аніматори зі Скали-Подільської, які представили пантоміму на актуальну тему «синій кит».

Після концерту діти, молячись вервичку, процесійно пішли до чудотворною місця і там, під час флешмобу, всі разом запустили в небо символічну вервицю з гелевих кульок. Поєднання молитви, можливостей прийняття Святих Тайн Сповіді і Євхаристії, активного дозвілля і духовного концерту додало наснаги дітям до активного служіння на своїх парафіях.

Організатори заходу висловлюють вдячність священикам за їхню присутність, за служіння під час Сповіді і привезення своєї молоді на прощу.

Координатор Марійських та Вівтарних дружин Бучацької єпархії,
о.Василь Германюк


 
Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting