Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
День Матері у Домі милосердя Друк e-mail

День Матері у Домі милосердя

19 травня 2017 року Божого в «Дім милосердя» відбулось святкування найбажанішого, найпривілейованішого свята – Дня Матері! По-особливому щемливе, духовне дійство зібрало чимало гостей, та найголовніше – Матерів дітей з особливими потребами. Віддаючи шану найріднішим, дітки чи не вперше, попри свої фізіологічні та психоемоційні обмеження, усім серцем дякували тим, хто дав дар життя та не перестає піклуватись про них… Директор закладу Т.Є. Дубина висловила усім матерям неповносправних діток велику вдячність за те, що впродовж усього життя подають приклад справжнього терпіння, любові і ласки.

«Дякую всім нашим працівникам за величезну працю, адже активна участь наших дітей у святі – це приклад того, як Бог і справді робить чудо! Моя дитина два роки тому не вимовляла жодного слова, а сьогодні Іванко не тільки говорить, а ще й співає. Можливо наші діти не осягнули високих наук, але таланти в них відкрились і разом ми дуже щасливі. Що важливо для мами особливої дитини: вивчити табличку множення, знати весь алфавіт? Важливо прожити кожен день хоч у маленькій, проте радості, яку все ж з великою любов’ю треба розділити»…

Серед усіх запрошених гостей особливим гостем свята стала постійна жертводавиця, волонтер благодійного закладу п. Наталія Криса, через серце та співпрацю котрої здійснено уже чимало для розвитку й блага дітей.

Вони ж, у свою чергу, піснеспівами до Матері Божої, молитвами за Неньку-Україну щиро просили справжнього заступництва у Господа й перед людьми. Адже хто подбає про кожного з нас, як не рідна ненька – духовна, фізіологічна, чи то загальнонаціональна?

З нагоди вшанованого українською традицією свята привітальні слова вдячності українським матерям мовив духовний батько закладу о. Іван Мельник, засновник БО «Дому милосердя».

Бо що ж означає бути Матір’ю? Мабуть, вперше українське суспільство відійшло від рамок усталеного радянського й антихристиянського пропагування феміністичних цінностей й стало на бік справжньої мудрості – «Жінка тоді отримує своє призначення на землі, коли тепло своє віддає потребуючим – дітям, молоді, нації»…

Надія Сасанчин


 
Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting