Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
В Неділю розслабленого Владика Дмитро відвідав Підгаєччину Друк e-mail

В Неділю розслабленого Владика Дмитро відвідав Підгаєччину

7 травня 2017 р. Б., в Неділю розслабленого, Владика Дмитро Григорак, ЧСВВ – Правлячий Архиєрей Бучацької єпархії УГКЦ із душпастирським візитом відвідав парафію Святого Юрія в с. Старе Місто Підгаєцького деканату.

Перед храмом Архиєрея зустрічала святкова парафіяльна громада на чолі з адміністраторам парафії о. Миколою Мидляком. По зустрічі розпочалася Архиєрейська Божественна Літургія, яку очолив Владика Дмитро у співслужінні численного духовенства із Бучацької єпархії та Тернопільської архиєпархії.

В часі проповіді Владика Дмитро розважав над недільним Євангелієм: «Господь допускає хвороби, але Він нас від них оздоровляє, як душевно, так і тілесно…».

«Ми не бачимо, як діє Божа сила коли священник відпускає гріхи в Таїнстві Покаяння, але ми знаємо, що гріхи відпускаються… Ісус також відпускав гріхи, Він зціляв людей у видимий чудесний спосіб і це саме він робить через священників, і часто з невиліковних хворіб», - продовжив Єпископ.

«Гріх – це узалежнення, а узалежнення перемогти самому без Божої Волі не під силу, але Бог дає нам цю силу, щоб ми перемагали…», - підсумував Архиєрей.

Підчас Божественної Літургії Владика Дмитро уділив ієрейські свячення випускнику Тернопільської Вищої Духовної Семінарії диякону Василю Бойчуку.

Насамкінець Божественної Літургії лунало величаве «многоліття» та духовний гімн України «Боже, Великий, Єдиний…» після якого відбувся чин водосвяття.

На завершення душпастирського візиту на Підгаєччину Владика Дмитро освятив фігурку Матері Божої, неподалік м. Підгайці, яку звів за власний кошт місцевий меценат.

Прес-служба Бучацької єпархії УГКЦ


 
Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting