Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
ДОРОГА ДО ЛЮБОВІ Друк e-mail

ДОРОГА ДО ЛЮБОВІ

Дивовижні вихідні пережили учасники V зустрічі іспанської молоді з українською, яка відбулася в національному природному парку «Дністровський каньйон», а саме – в урочищі «Червоне». Тут, серед великого розмаїття трав, кущів та дерев, у самому серці урочища, в дитячому оздоровчому таборі "Ромашка" відбулися реколекції на тему «Дорога до Любові».

Цього разу із о. Себастьяном їх провадили Ектор, Анна, Естер, Ізабель, Сара і Тереза – молоді іспанці, які пожертвували свій час і фінанси для можливості поділитися своїм життєвим досвідом із українською молоддю. А конкретніше – із 40-а хлопцями й дівчатами з Чорткова та регіону. Їм допомагали наші священники: о. Андрій Лемчук (ініціатор реколекцій), о. Марʼян Лемчук, о. Роман Гарасимів та о. Володимир Равлюк.

Іспанці підготували дуже насичену програму, яка включала в себе щоденну Божественну Літургію, цікаві конференції, 3 види діалогу (з Богом, з собою, з оточуючими), рухливі ігри, співи різними мовами, душевні міжнаціональні бесіди. Окрім того, у вільний час всі учасники цих реколекцій мали змогу відвідати Джуринський водоспад - найвищий рівнинний водоспад України, руїни Червоногородського замку й костелу Вознесіння Богородиці (усе в радіусі 250 м від табору).

У суботу після вечері відбувся фестиваль гумористичних міні-вистав: кожна група учасників (а їх було разом з іспанською молоддю 6) представляла своє бачення, в яких ситуаціях можна використати фразу «Про всяк випадок, візьми з собою окуляри».

Історії були різними, цікавими і дуже веселими.

А вечір неділі запамʼятався кожному учаснику «Історією» - розповіддю про Святого Івана Павла ІІ: про його дитинство і юність, про його духовну боротьбу, про його священство, про його любов до Бога і до молоді, про його активний відпочинок, про його духовну силу, про його понтифікат і про замах на його життя. У ній не було «сухих» цифр і речень, а безліч цікавих і маловідомих фактів. Ця «Історія» спонукала багатьох задуматися над своїм життям і над цілями, яких ми хочемо досягнути у ньому.

На завершення реколекцій, наше ТУСК "Обнова" презентувало іноземним гостям невеличкі подарунки в знак подяки за дивовижний спільний час.

Варто зауважити, що ні сильні дощі, ані зниження температури повітря аж ніяк не вплинуло на ту атмосферу взаємної любові і порозуміння, що панувала на реколекціях, бо «де двоє, або троє зберуться в Моє імʼя, там Я серед них» (Мт.18,20). А де є Бог, там завжди є щастя.

Щиро дякуємо усім, хто долучився до організації та проведення цих реколекцій, а особливо нашим іспанським друзям та їхньому наставнику о. Себастьяну! Нехай Господь вас благословляє!

P.S. Наші друзі з Іспанії вже анонсували наступну спільну зустріч, яка відбудеться з 19 по 28 серпня 2017 р.Б. Хто хотів би взяти в ній участь – не плануйте на ці дати нічого і слідкуйте за інформацією на сторінці Sobor Chortkiv.


 
Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting