Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
В Улашківцях відбулася перша цьогорічна проща Друк e-mail

В Улашківцях відбулася перша цьогорічна проща

29 квітня 2017 р. Б. відбулась перша цьогорічна проща до Улашківської Матері Божої з нагоди святкування 400 років реформації Василіянського Чину, 150 років від дня народження блаженного-мученика. Г. Хомишина, 125 років кардинала Й. Сліпого і 100 років єп. С. Дмитерка.

Розпочали прощу привітанням з нагоди ювілею та молебнем до Матері Божої. Незважаючи на дощ прочани прибули з різних куточків Тернопілля, а це з: Улашківців, Чорткова, Пробіжної, Товстого, Лисивців та інших місцевостей.

Під час Хресної Дороги отці, а це: о. Володимир Заболотний – протосинкел, о. Олег Ольховецький - канцлер, о. Зіновій Пасічник - декан Пробіжнянський, також інші священники з деканату м. Чорткова, у своїх проповідях донесли до вірних слово Боже, яким жив свящмуч. Йосафат та його послідовники.

Після Хресної Дороги відбувся акафіст до св. Івана Христителя, адже у цій святині знаходяться мощі та ікона цього святого. Цією молитвою вірні молилися за мир і спокій в Україні, а також ласки Божі для українського народу і родин усіх прочан.

Божественну Літургію очолив о. Зіновій, який у проповіді відкрив вірним постать блаженного-мученика Григорія Хомишина.

На завершення прощі відбулося освячення води, молитви на зцілення, благословення мощами та уділення повного відпусту для вірних, який з нагоди ювілею 400 річчя реформації Василіянського чину надав Святіший Отець Франциск.

о. Власій Фуц, ЧСВВ


 
Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting