Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
«Не біймося: головна битва вже виграна на Голгофі і Перемога Господа невідворотно шириться по всьому світі»,- владика Димитрій (Григорак) - єпарх Бучацький Друк e-mail

«Не біймося: головна битва вже виграна на Голгофі і Перемога Господа невідворотно шириться по всьому світі»,- владика Димитрій (Григорак) - єпарх Бучацький

Божественну Архиєрейську Літургію з нагоди Христового Воскресіння у Катедральному Соборі Верховних Апостолів Петра і Павла очолив Владика Димитрій (Григорак), ЧСВВ у співслужінні священнослужителів Бучацької єпархії в ніч з 15 на 16 квітня 2017 р. Божого.

Цьогорічне Великоднє Послання правлячого Архиєрея зачитав о. А. Лемчук.

У посланні владика Димитрій закликав вірних вірити в Христову Перемогу і своїм праведним життям прямувати до неї: «Христова Перемога триває! Христос-Переможець закликає нас – свою Церкву – сміливо приєднатися до Його боротьби і стати учасниками Його Перемоги! Як бачимо з останніх подій у світі, зло шаленіє, відчуваючи свій кінець. Але не біймося: головна битва вже виграна на Голгофі і Перемога Господа невідворотно шириться по всьому світі. Які би несподіванки не приготували нам адепти зла, не біймося, Господь знає всі їхні плани і, якщо навіть допустить якісь випробування, то відразу дасть можливості та силу вистояти. Господь сказав Яірові у безнадійній ситуації: «Не бійся! Тільки віруй!» (Мр. 5, 37), і смерть відступила від його дочки».

«Не біймося! Тільки будьмо вірні Ісусові і не біймося йти за Ним: Його Перемога над всяким злом є неминуча, бо Він прийшов у цей світ, щоб перемогти.Сьогодні свято Христового Воскресіння і ми радіємо Його Перемозі і уповаємо на Його перемогу в нашому житті», -підсумовуюючи, повчав єпископ.

Насамкінець, після молитви за Україну і наших воїнів, відбулося освячення Артоса та великодніх кошиків.

Прес-служба Бучацької єпархії УГКЦ


 
Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting