Вечірня з виставленням Плащаниці в м. Чорткові Друк e-mail

Вечірня з виставленням Плащаниці в м. Чорткові

Парафіяни Катедрального Собору Верховних Апостолів Петра і Павла в м.Чорткові, на чолі з Правлячим Архиєреєм Бучацької єпархії УГКЦ владикою Димитрієм (Григораком) та духовенством, разом молилися Велику Вечірню з виставленням Плащаниці 14 квітня 2017 р. Б..

Цьогорічне оформлення Плащаниці в храмі, по-особливому, тематичне, згідно періоду, який переживає український народ. Всі передпасхальні богослужіння спрямовані на переживання страстей Христа, які ведуть до Воскресіння, перемоги смерті і сил пекла. Подібно і тематика оформлення плащаниці веде до воскресіння України і перемоги добра над злом, за що всі і моляться.

Прес-служба Бучацької єпархії УГКЦ

e-max.it: your social media marketing partner