Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
«Важливо, щоб наша віра в Бога була дієвою і видимою», - владика Димитрій (Григорак), єпарх Бучацький Друк e-mail

13 04 17 1Вечірню з Літургією св. Василія Великого та Чин умивання ніг в Катедральному Соборі Верховних Апостолів Петра і Павла очолив владика Димитрій (Григорак), єпарх Бучацький у співслужінні отців- василіян та духовенства Бучацької єпархії УГКЦ.

Цьогоріч Чин умивання ніг преосвященний владика Димитрій здійснив для отців- василіян, співбратів у монашестві, оскільки цього року Василіянський Чин Святого Йосафата святкує 400-літній ювілей, тобто реорганізації монашого життя нашої Церкви
Отець А. Лемчук зачитав послання Блаженнішого Святослава до священнослужителів з нагоди дня священика, яке Церква святкує у Великий четвер перед Воскресінням ГНІХ.
Також співбратів у монашестві та у священстві привітав владика Димитрій, наголошуючи на відповідальності перед Богом і перед людьми, за так великий дар священства.
«Бог на кожній Святій Літургії приходить на наші руки, через нас Господь очищує світ від гріха у Таїнстві Покаяння.
Святкуючи Ювілей ЧСВВ, який зродив для Христової Церкви багато святих, спогадуємо і їхню пам’ять. З поміж них Йосафат Кунцевич, (вже 150-та річниця від канонізації цього святого священномученика), митрополит Андрей Шептицький та багато інших. Але це ще далеко не все, що Бог хотів і хоче сказати через наш Чин своєму Божому народу.
Важливо, щоб наша віра в Бога була дієвою і видимою, щоб інші, дивлячись на нас, хотіли так жити», - зауважив єпископ.
Відтак всі помолилися «Боже, великий, єдиний..» за Україну і тих, хто її захищає.

Прес-служба Бучацької єпархії УГКЦ


 
Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting