Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
Передсвяткові духовні реколекції Друк e-mail

12 04 17 3Передсвяткові духовні реколекції відбулися у храмі Успіння Пресвятої Діви Марії за участю учителів, просвітян. Проректор вищої духовної семінарії імені ісповідника віри патріарха Йосипа Сліпого доктор філософії о. Михайло Пастух розповів присутнім про власні дослідження духовної поезії Тараса Шевченка.

Уривок з новели «Остання ніч поета» та з поеми «Син» прочитала журналіст Марія Довгошия, наголосивши на великій жертовності в ім'я спасіння як нації, так і людства загалом. «Завжди терновий вінець буде кращий, ніж царська корона» - тема виступу голови районної «Просвіти» Петра Довгошиї. Про викладання уроків християнської етики в навчальних закладах розповідала завідуюча районним методкабінетом Оксана Король. Присутні подякували о. Богдану Боднару за цікаві зустрічі, які він постійно організовує для вчителів, інтелігенції, парафіян. Спілкування з отцем Михайлом Пастухом, його цікаві погляди на сьогодення, роль молоді в духовному житті нації не залишили нікого байдужим. Відрадно, що цей захід відбувався біля фігури подорожуючого Ісуса, ніби нагадуючи усім про події на Сході України, людські втрати і велику жертву, яку в ім'я України приносять наші вояки, як її приніс, давши Себе розіп'яти на хресті заради спасіння людства, і наш Господь...
Дорогі в Христі брати і сестри! В переддень Христового Воскресіння вітаю вас з цією величною для всього християнського світу подією. Нехай великоднє вітання «Христос Воскрес!» сповістить всім про жертовність Спасителя, котрий взяв на себе наші гріхи, простеливши шлях до життя вічного. Нехай любов воскреслого Ісуса єднає наші серця, дарує нам радість, довгоочікуваний мир. В ці світлі дні не забуваймо про стражденних і самотніх, нехай у кожен наш дім завітають Божа ласка, благодать, любов, нехай торжествує світло і правда, які послав нам Господь, перемігши темряву і смерть. Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

о. Богдан БОДНАР
парох храму Успіння Пресвятої Діви Марії

 
Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting