Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
Дякуймо Господу за дар життя і Його любов до нас Друк e-mail

Дякуймо Господу за дар життя і Його любов до нас

В переддень свята Благовіщення Пресвятої Богородиці з Великопосною ініціативою «Екологічне навернення для порятунку створіння» о. Михайло Деревенчук референт Бюро УГКЦ з питань екології Бучацької єпархії відвідав Копичинецьку комунальну районну лікарню, де мав нагоду спільно з капеланом цього закладу о. Ярославом Безкоровальним помолитися Божественну Літургію.

Після якої о. Михайло разом з хворими та медперсоналом роздумали над ставленням до нашого життя, бо в ці дні Господь дарує нам його своєю смертю на хресті. Кожна хвилина нашого життя подарована нам Богом. Ми просто часто забуваємо, що чудом є не стільки те, що незвичне, чудом є сам дар життя. Адже ми самі від себе не маємо такої снаги – бути і жити. Ми не можемо без Божої ласки дарувати життя і його підтримувати.

Тому мусимо кожного дня, пам’ятаючи про це та використовуючи ті Дари Святого Духа, які маємо робити все можливе щоб не шкодити життю у Богом створеному світі в якому також і перебуваємо ми, а навпаки дякувати Господу за дар життя і Його любов до нас.

 
Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting