Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
Посвята в Марійську Дружину у с. Котівка Друк e-mail

Посвята в Марійську Дружину у с. Котівка

7 квітня 2017 р. Б. в свято Благовіщення у с. Котівка, на парафії Різдва Івана Христителя відбулося урочисте прийняття в Марійську Дружину 21-ої дитини.

Від початку навчального року, на запрошення отця-пароха Степана Котика, сестри Пресвятої Родини готували разом з катехиткою п. Лесею Худзік дітей до Марійської посвяти. Велику підтримку, як катехити так і діти, відчули від директора місцевої школи - Івана Станіславовича Волощука, який завжди старається про християнське виховання своїх учнів. Також слід зауважити, що для цьогорічних вступників в Марійську Дружину потягаючим прикладом стали їхні старші друзі, які вже вступили до членства в попередні роки. Діти самі називали прізвища і ім’я тих, на кого хочуть рівнятися і це дуже потішно.

Отець Степан сердечно привітав дітей, радіючи, що парафія розквітає і має майбутнє. В часі війни, коли є така велика потреба молитви і посвяти, ці діти сказали своє «так» Богові і це казатимуть кожного дня, виконуючи свої обов’язки, вони вже розуміють, що так теж можна виборювати мир і будувати Україну.

Прес-служба Бучацької єпархії УГКЦ


 
Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting