У празник Благовіщення Пресвятої Богородиці УГКЦ відзначить День подяки за дар життя Друк e-mail

7 квітня 2017 року Українська Греко-Католицька Церква, відповідно до прийнятої Синодом єпископів Програми протидії абортам в Україні, відзначить День подяки за дар життя, закликаючи вірних усвідомити цінність та гідність життя людини, виявити Богові вдячність за дар свого життя та за життя своїх ближніх.

У день свята Благовіщення Пресвятої Богородиці спільноти з різних парафій м. Львова та християнські організації відвідають медичні заклади міста (у яких роблять аборти), щоб молитися за збереження життя зачатих дітей, за лікарів та медперсонал.

У цей день у греко-католицьких храмах м. Львова по завершенні Божественних Літургій молитимуться про Боже благословення для вагітних жінок та їх зачатих дітей. Також у храмах у цей день люди, які мають бажання молитися молитву духовного всиновлення зачатої дитини впродовж 9 місяців, можуть отримати благословення на Духовне всиновлення зачатої, але ще не народженої дитини. Товариство «Рух за життя» просить усіх людей доброї волі долучатися до спільної молитви.

www.ugcc.lviv.ua

e-max.it: your social media marketing partner