Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
Над проблемою корупції та шкоди, яку вона приносить у життя людини, говорили в Чорткові Друк e-mail

Над проблемою корупції та шкоди, яку вона приносить у життя людини, говорили в Чорткові

У четверту неділю Великого посту о. Володимир Равлюк, представник Комісії УГКЦ Справедливість і Мир у Бучацькій єпархії в катедральному соборі свв. Петра і Павла зосередив увагу слухачів на проблемі корупції в Україні та в житті кожного українця, віруючого християнина, що стало поштовхом для іспиту сумління та розгляду проявів цієї «суспільної недуги».

Євангеліє цієї неділі допомогло зосередитися на правді про людину. «...Якщо можеш, поможи нам, змилосердися над нами» (Мр. 9.22). Такими словами звернувся батько хворого сина до Ісуса Христа, щоб Він допоміг, вилікував хворобу свого сина. Батько, маючи хворого сина, зробив усе можливе, щоб допомогти йому. Через свою наполегливість, можливо, і приниження перед народом, який його слухав, все ж таки зміг допомогти своїй дитині, зробивши правильний вибір.

Відомо, що, часто, людські хвороби – це наслідок гріха. А що таке гріх? Гріх – це завжди вибір людини. Сьогодні, перед кожним громадянином своєї держави, перед кожною гідною особою повстає велика проблема вибору – корупція чи ні? Представник Комісії наголосив, що більшість людей добре знає про шкоду, яку вона завдає, зокрема у нашій державі. Тож нам потрібно не просто говорити про цю проблему, а й шукати шляхи її вирішення.

Священики Бучацької єпархії УГКЦ кожної Св. Літургії моляться на єктенії усильного благання: «Ще молимося, щоб Господь Бог допоміг нам протидіяти і поборювати всякі прояви корупції у нашому українському суспільстві, вислухай і помилуй».

Проте, окрім молитовних практик, потрібно ще й діяти у повсякденному житті. І діяти кожному, не давати можливості поширюватися корупції через себе особисто. І на цьому не зупинятися, але не тільки не чинити, але й не мовчати, коли хтось інший стає джерелом для її процвітання.

Інформаційна Служба Комісії УГКЦ Справедливість і Мир

 
Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting