Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
Реколекції на парафії Свв. Верх. Апп. Петра і Павла м. Борщів Друк e-mail

Реколекції на парафії Свв. Верх. Апп. Петра і Павла м. Борщів

Реколекції – це велика і надзвичайна ласка, що дана особисто кожному з нас Богом. Кожен християнин є зобов’язаний до своїх річних духовних реколекцій-духовних вправ, до особистої зустрічі з Богом, до діалогу з Христом.

Час Великого Посту – це час дороги. Тривалість цієї дороги 40 днів. Цією дорогою пройшов Христос Відкупитель, несучи на своїх раменах хрест спасіння. Ми з вами, ідучи за Христом, стаємо разом з Ним на цю Хресну дорогу, несемо свій хрест. У кожного він різний, але єднає нас всіх ця дорога. На ній ми зустрічаємо біль, розчарування, відкинення, але також бачимо вірність і геройські вчинки любові.

Тому протягом трьох днів (24-26 березня 2017) на парафії Свв. Верх. Апп. Петра і Павла м. Борщів, на запрошення о. пароха Ярослава Яловіци, під духовним провідництвом о. Мирослава Думича, доктора літургійного богослов’я, відбулися дні духовної обнови. Спільні богослужіння в церкві, численна сповідь, духовні розважання і науки реколектанта щодо нашої участі в пережитті з Ісусом Христом Його Хресної дороги стали протягом цих днів центром духовного життя парафії.

Парафіяни церкви Свв. Апп. Петра і Павла
м. Борщів


 
Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting