Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
Великопосні реколекції в с. Велеснів та с. Залісся Друк e-mail

Великопосні реколекції в с. Велеснів та с. Залісся

З Волі Божої 17-19 березня 2017 р. Б. на наших парафіях пройшли зворушливі реколекції, які провадив преподобний о. Петро Ковальчук, ЧНІ.

З нетерпінням на подвір’ї храму Миколая Чудотворця зустрічали отця-реколектанта діточки з хлібом та сіллю на знак поваги і любові. Важливим моментом реколекцій було те, що вірні мали змогу поклонитися привезеній до нас о. Петром частинці Животворящого Хреста, на Якому був розп’ятий Христос.

Три дні діти, молодь, дорослі та старенькі бігли до рідної церковці, щоб почути добре, щире та пронизливе слово отця-місіонера. Зворушливою та напрочуд цікавою була зустріч з дітьми та молоддю, де могли дати отцю запитання і отримали щирі та мудрі відповіді. У суботу ввечері після науки усі присутні могли приступити до Соборування і відійти до домів здоровими, як духовно так і фізично. Загалом до Святого Причастя під час реколекцій приступило понад 300 вірних. На закінчення реколекцій отець-парох Назарій Бедрій щиро подякував своєму доброму приятелю і брату за духовну віднову парафії, обіцяючи йому молитву за добрі та ревні покликання для згромадження отців-редемптористів.

Дякуємо Богові за усі ласки та щедроти, які ми змогли отримати, а отцю Петру зичимо здоров’я та витривалості у його покликанні на славу Божу та благо нашої Неньки-України.

З вдячністю: Оля Бедрій, с. Залісся.


 
Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting