Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
Відновімо первозданну гармонію у світі через служіння один одному та Господу Друк e-mail

Відновімо первозданну гармонію у світі через служіння один одному та Господу

21 березня 2017 р. Б. на запрошення о. Ярослава Яловіци до Борщівської Центральної Районної Лікарні з Великопосною ініціативою «Екологічне навернення для порятунку створіння» завітав референт Бюро УГКЦ з питань екології Бучацької єпархії о. Михайло Деревенчук. Щоб у часі Великого Посту спільно з персоналом цього закладу задуматись над тим, що ми люди, які своїм покликанням маємо служити суспільству можемо зробити для того, щоб оточуючий нас світ переобразився в кращу сторону.

Адже спільні дії під проводом Святого Духа, якими б вони не були є дуже успішним засобом для виєднання ласки об’єднання і справжнім виявом тих зв’язків, що споконвіків були між людьми та Богом створеним світом.

Відновімо первозданну гармонію у світі через служіння один одному та Господу

Також цього дня о. Михайло мав нагоду побувати у Фізіотерапевтичнаій лікарні реабілітації с. Більче-Золоте де у спів служінні о. Володимира Заліпи відслужив Хресну дорогу, після якої спільно з присутніми застановився над тим, що Ісус своєю жертвою відкупив не тільки нас від гріха, але все створіння, яке так страждало і продовжує страждати через нашу неміч. Тож ми йдучи кожен своєю життєвою дорогою будучи обдаровані тими неоціненними Дарами Святого Духа, які допомагають нам осягнути Царства Божого маємо зробити все можливе щоб відновити первозданну гармонію між усім створінням.

 
Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting