Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
В с. Вигода посвячено храм та престіл Друк e-mail

В с. Вигода посвячено храм та престіл

19 березня 2017 р. Б., в Хрестопоклонну неділю, владика Дмитро Григорак, ЧСВВ – Єпарх Бучацький з пастирським візитом відвідав с. Вигода Заліщицького деканату, де освятив храм після реставрації та престіл.

Перед храмом Усікновення голови святого Івана Хрестителя з віршами та привітаннями Архиєрея зустрічала парафіяльна молодь та настоятель храму о. Андрій Стешин. Після зустрічі Архиєрея розпочався чин освячення храму та престолу, а відтак Архиєрейська Божественна Літургія, яку Єпарху Бучацькому співслужили священики із Заліщицького деканату.

По Євангелії із повчальним словом до вірних звернувся владика Дмитро, в якому він розважив над значенням та вшануванням Хреста Господнього.

«Від моменту смерті Ісуса Христа на хресті, хрест змінив своє значення, із символу поразки на символ перемоги, перемоги назавжди…», - розповів Архиєрей.

«Наш хрест, це не тільки символ, це всі терпіння, страждання та обов’язки, які ми маємо нести впродовж всього нашого життя, але пам’ятаймо, що наші хрести, обов’язки і терпіння без Божої помочі ми не здатні нести так, як потрібно…», - продовжив Єпископ.

«Господь на хресті визволив нас від рабства зла, але тепер ми маємо вибір, хто хоче бути в вічному щасті і мати можливість перемагати всяке зло, мусить іти за Ним. Він дає свою силу тим, хто несе свій хрест так, як ніс його Він», - підсумував Владика.

По Божественній Літургії о. Ярослав Шмиглик – декан Заліщицький зачитав подячну грамоту, якою владика Дмитро нагородив п. Мирослава Васильовича Розлуцького – директора ТзОВ «Добробут», який найбільше спричинився для відновлення храму.

Відвідини завершилися молитвою за мир і спокій в Україні.

Прес-служба Бучацької єпархії УГКЦ


 
Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting