У Патріаршому домі у Львові відбулася зустріч єпархіальних голів Комісії УГКЦ у справах мирян Друк e-mail

Нещодавно в Патріаршому домі у Львові відбулася зустріч єпархіальних голів Комісії УГКЦ у справах мирян. У заході взяли участь голови комісій та їхні заступники з Київської, Львівської, Тернопільсько-Зборівської архиєпархій, Самбірської, Стрийської, Бучацької, Кам’янець-Подільської, Коломийсько-Чернівецької єпархій, а також Луцького екзархату.

На зустрічі учасники поділилися результатами діяльності комісій в єпархіях та екзархатах з формування та вишколу членів парафіяльних рад (дяків, паламарів, скарбників, старших братів та сестриць, мирянських лідерів) у рамках Стратегії'2020.

Учасники відзначили, що такі тренінги дали парафіяльним радам нагоду відчути свою роль та співвідповідальність за життя парафії, зацікавили і активізували до спільнотної справи. Також акцентували увагу на посібнику «Ідіть і ви в Мій виноградник» як джерело інформації для формації парафіяльних рад.

Голови комісій відзначили важливість продовження формації парафіяльних рад, вишколу членів та лідерів мирянських спільнот.

За матеріалами www.laityugcc.org.ua

e-max.it: your social media marketing partner