Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
Реколекції в с. Нирків та с. Нагор’яни Друк e-mail

Реколекції в с. Нирків та с. Нагор’яни

На парафії Покрови Пресвятої Богородиці с. Нирків та на парафії св. Миколая с. Нагор’яни Товстенського деканату 10 – 12 березня 2017 р. Б. відбулися реколекції.

Провів реколекції о. Мирослав Думич із Катедрального собору Верховних Апостолів Петра і Павла м. Чорткова, а їхньою темою була: «Євхаристія у нашому житті».

Реколектант звернув увагу на те, що Євхаристія - це хліб життя, і дітей потрібно причащати до Неї від часу Хрещення, у зв'язку із тим, що це є Тайни Христового Втаємничення і це допомагає духовно зростати. Однак, отець Мирослав наголошував також і на тому, щоб кожен християнин часто приступав до Тайни Сповіді і Пресвятої Євхаристії, які допоможуть захистити себе від сильних спокус. Вперше Пресвяту Євхаристію дитина приймає під час Хрещення. Ця Свята Тайна запалює в нас живу любов до Христа, вона возносить серце людини до Бога. Людина, яка отримує цей великий дар єднається із усіма вірними і становить одне Тіло Христове разом із Ісусом Христом.

Реколектант розповів, що хто живиться Хлібом Христовим, не може залишатися байдужим до тих, хто не має щоденного хліба. А сьогодні, як ми знаємо, ця проблема стає дедалі серйознішою, тому коли буває сумно чи важко на душі, пригадаймо собі, що там у Кивоті під видом хліба і вина перебуває живий Христос, що Бог завжди є між нами.

На завершення реколекцій присутні разом із отцями Мирославом Думичем і отцем Степаном Конаровським просили Господа, щоб Він дав силу витримати в доброму до кінця і це персональне спілкування із Господом проявлялось в радості, мирі і прагненні справедливості.

Допоможімо іншим пізнати Христа, зводячи Його на вершину всіх людських діянь, щоб виконалась Його обіцянка: «Я ж, коли від землі буду піднесений, усіх притягну до себе» (Ів. 12,32).


 
Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting