Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
Що легше – сказати розслабленому: відпускаються тобі гріхи, чи сказати: встань, візьми твоє ліжко й ходи? Друк e-mail

Що легше – сказати розслабленому: відпускаються тобі гріхи, чи сказати: встань, візьми твоє ліжко й ходи?

13 березня 2017 року Великопосна ініціатива «Екологічне навернення для порятунку створіння» продовжила свою ходу на теренах Бучацької єпархії. Розпочався цей день з зустрічі із медичними працівниками поліклініки м. Монастириськ, яку допомогли організувати отці Володимир Шуляр та Віталій Федьків.

У своєму зверненні до присутніх референт Бюро УГКЦ з питань екології Бучацької єпархії отець Михайло Деревенчук наголосив на тому факті, що лікарі та священники є споріднені між собою Третьою Особою Божою – Святим Духом, бо одні лікують тіло, а інші душу людини. Саме тому слухачам було запропоновано об’єднати зусилля щоб спасти Боже створіння, а разом з ним людину.

Одразу після цієї зустрічі отець Михайло відправився до відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання Монастириського районного територіального центру соціального обслуговування, який знаходиться в с. Устя-Зелене, де служить отець Степан Стрілецький.

Захід розпочався із спільного молебню до Христа Чоловіколюбця після чого референт звернувся до людей похилого віку, які тут мешкають та працівників цього закладу, щоб представити їм Великопосну ініціативу Бюро УГКЦ з питань екології, яка є спрямована на те, щоб завдяки Дарам Святого Духа, що допомагають нам зреалізовувати своє життєве покликання. Зокрема тут можна побачити багато різних доль котрим багато довелось пережити та різними шляхами Господніми доживати свій вік у даному закладі. Саме на прикладі стосунків літніх людей і медичного персоналу можна побачити просту істину, яку сказав Папа Франциск: «Святий Дух робить нас реальними, а не віртуальними християнами».


 
Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting