Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
«Закхей! Зійди скоріше, бо сьогодні потрібно Мені бути в тебе в домі» (Лк. 19:5) Друк e-mail

«Закхей! Зійди скоріше, бо сьогодні потрібно Мені бути в тебе в домі» (Лк. 19:5)

У неділю, 12 березня 2017 р. Б. на парафії церкви Вознесіння Господнього, що у м. Чортків, діти та молодь продемонстрували парафіянам храму театральну виставу «Закхей».

У час Великого посту ця вистава, підготована парафіяльною спільнотою «Матері в молитві» за участю дітей та молоді, була досить доречною, оскільки допомогла людям замислитися над власними слабкостями, пожадливістю до матеріального багатства.

Закхей, багатий чоловік і голова митарів, прагне побачити Ісуса. Закхей вживає всіх можливих засобів щоб поглянути на Ісуса Христа. Ми також хочемо бачити Господа та чи застосовуємо всі потрібні засоби, чи долаємо всі перешкоди, чи може зупиняємось на самих бажаннях?

Бажання Закхея бачити Ісуса перетворилось у любов, яка не може співіснувати з кривдою і багатствами. Тому він їх позбувається і чинить добро. «Закхей устав і до Господа промовив: «Господи, ось половину майна свого даю вбогим, а коли чимось когось і покривдив, поверну вчетверо»» (Лк. 19, 8). Так і нам треба позбутись усього, що суперечить любові Христа та чинно доказувати нашу любов.

«Нині прийшло спасіння дому цьому, бо й він син Авраама, бо Син Людський прийшов знайти і спасти, що загинуло» (Лк. 19:9-10). На дім Закхея спасіння прийшло тоді, коли він направив все зло, яке вчинив, і виявив любов. Щасливий Закхей, що міг гостити в своєму домі Спасителя, а цього удостоївся тим, що палко бажав та доклав усіх зусиль. Як і до Закхея, так Бог хоче увійти і до нашого дому, нашого серця, бо Він є нашим спасінням.

«Лише 15 хвилин… але за ці 15 хвилин моє серце перевернулося. Думаю, що і ваші серця також перевернулися та наповнилися ще більшою любов’ю та великодушністю», - на завершення промовив о. Мар’ян Лемчук до присутніх.

Щиро дякуємо усім, хто долучився до організації цієї вистави, а особливо спільноті «Матері в молитві», учасники якої активно готувалися: проводили репетиції та шили костюми. Також дякуємо усім парафіянам, які не побоялися витратити «15 хвилин» дорогоцінного часу на перегляд повчальної біблійної вистави «Закхей».

Олеся Вовк
Голова молодіжної спільноти «Світло Життя»
при парафії Вознесіння Господнього м. Чорткова


 
Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting