Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
«Найбільший талант, який мав Тарас Шевченко - бути людиною», - Владика Димитрій (Григорак), єпарх Бучацький Друк e-mail

«Найбільший талант, який мав Тарас Шевченко-бути людиною», -Владика Димитрій (Григорак), єпарх Бучацький

Мітинг-реквієм до 156-ї річниці від дня смерті українського поета, письменника, драматурга, художника, громадського та політичного діяча Тараса Шевченка відбувся в м. Чорткові 10 березня 2017 р. Б..

Поминальну панахиду очолив правлячий Архиєрей Бучацької єпархії Владика Димитрій (Григорак), у співслужінні отців Бучацької єпархії УГКЦ.

Крім представників районної та місцевої влади віддати шану Кобзарю прийшла велика кількість студентів, школярів, а також чисельна громада міста.

До присутніх з повчальним словом звернувся владика Димитрій. «Сьогодні ми вшановуємо пам'ять генія українського народу Тараса Шевченка. Бог знаному Кобзарю дав багато талантів, якими він відкрив світові велич та красу Божого творіння. Він мав загостренні відчуття людської і національної гідності. Бути людиною і українцем для Шевченка це бути одним єдиним цілим. І це мабуть найбільший його талант - бути людиною, не рабом, але людиною. Він себе не мислив поза Україною. Саме йому Господь дав велику місію збудити народ, який спав. В той час найглибшої пітьми Бог дав нам будителя, який нам показав, що бути українцем - це не є щось встидливе і принизливе, а навпаки, це почесно», - повчав єпископ.

«Недаремно Революція Гідності саме так і називалася. Ми сьогодні маємо сказати твердо і рішуче: «Ні корупції, ні агресії, ні цивілізації смерті, без Бога не може бути України!»

В цей день пам’яті ми повинні бути гідними імені Тараса Григоровича Шевченка, гідними великої місії бути дитиною народу, якого Бог веде до великих звершень», - підсумував владика Димитрій.

Після панахиди із палкими промовами до присутніх звернулися представники влади. Також майстерно виконані твори Шевченка знову і знову пробуджували українську свідомість та нагадували присутнім про невмирущу силу та актуальність Шевченкового слова.

Прес-служба Бучацької єпархії УГКЦ


 
Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting