Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
У Львові відбулась зустріч представників Комісії у справах мирян УГКЦ Друк e-mail

У Львові відбулась зустріч представників Комісії у справах мирян УГКЦ

В четвер, 9 березня 2017 р. Б., в Патріаршому Домі у Львові відбулась зустріч Єпархіальних голів комісії УГКЦ у справах мирян для обговорення діяльності стратегії розвитку Церкви.

У заході взяли участь Голови комісій та їх заступники з Київської, Львівської, Тернопільсько-Зборівської архиєпархій, Самбірської, Стрийської, Бучацької, Кам’янець-Подільської, Коломийсько-Чернівецької єпархій, а також Луцького екзархату. На зустрічі учасники поділились результатами діяльності Комісій в єпархіях та екзархатах з формування та вишколу членів парафіяльних рад (дяків, паламарів, скарбників, старших братів та сестриць, мирянських лідерів) в рамках стратегії «Жива парафія - 2020». Бучацьку єпархію представляли п. Ольга Росляк і о. Василь Германюк.

У Львові відбулась зустріч представників Комісії у справах мирян УГКЦ

Учасники відзначили, що такі тренінги надали парафіяльним радам відчути свою роль та відповідальність за життя парафії, зацікавили і активізували розвиток спільнот. Також акцентували увагу на посібнику «Ідіть і ви у мій виноградник», як джерело інформації для формації парафіяльних рад. Голови комісій також обговорювали плани та стратегію на цей рік: важливість продовження формації парафіяльних рад, вишколу членів та лідерів мирянських спільнот.

Джерело

 
Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting