Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
В Чорткові відбулося засідання Комісії у справах освіти і виховання Друк e-mail

В Чорткові відбулося засідання Комісії освіти і виховання

13 лютого 2017 р. Б. в приміщенні Єпархіального управління Бучацької єпархії УГКЦ відбулося засідання Комісії у справах освіти і виховання нашої єпархії.

В засіданні прийняв участь заступник голови патріаршої Комісії у справах освіти і виховання о. Петро Майба, а також о. Руслан Корнят – голова Комісії у справах освіти і виховання нашої єпархії, представники районного відділу освіти та відповідальні за освіту і співпрацю з вчителями в деканатах.

Після вітального слова о. Руслана Корнята до присутніх звернувся Владика Дмитро Григорак, ЧСВВ – Єпарх Бучацький. Владика Дмитро зосередив увагу учасників засідання на тому, що: «…сьогодні освіта є пріоритетом розвитку через те, що Церква має доступ лиш до 20% населення, а школа - доступом до кожної дитини…».

«В сьогоденні поширюється антихристиянська протиприродна гендерна ідеологія, цей виклик розглядався на Синоді Єпископів УГКЦ і тому Церква б’є тривогу...», - продовжив Єпископ Бучацький.

«Можна визначити три етапи входження зла в суспільство: 1) Через ЗМІ; 2) Через освіту; 3) Через політику…», - сказав Владика Дмитро.

«Людям потрібно знати правду та бути уважними до дітей, а найголовніше виховувати їх в атмосфері не страху, а довіри, плекаючи Християнські цінності», - підсумував Єпископ.

Відтак із словом до присутніх звернулася п. Світлана Петрів - завідувач РМК Чортківського відділу освіти РДА, яка високо оцінила співпрацю із Бучацькою єпархією, а саме регулярне відзначення Дня захисту дітей в Улашківському монастирі та участь сестер Пресвятої Родини у організації відпочинкової програми дітей із східної України.

Останню доповідь дав о. Йосафат Фітель, ЧСВВ, який розповів про: «Особливості василіянської педагогіки виховання учнів: методи і форми навчання».

Насамкінець засідання відбувся діалог між учасниками.

Прес-служба Бучацької єпархії УГКЦ


 
Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting