Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
В Чорткові відбулася єпархіальна зустріч монашества Друк e-mail

В Чорткові відбулася єпархіальна зустріч монашества

11 лютого 2017 р. Б. в приміщенні Єпархіального управління Бучацької єпархії УГКЦ відбулася єпархіальна зустріч монашества.

В даній зустрічі прийняли участь представники всіх монаших спільнот, які діють на території нашої Єпархії, а також представники РКЦ.

Традиційно зустріч чернецтва розпочалася із Архиєрейської Божественної Літургії, яку очолив Преосвященний Владика Дмитро Григорак, ЧСВВ – Правлячий Архиєрей Бучацької єпархії УГКЦ у співслужінні ієромонахів.

В час проповіді Владика Димитрій закликав присутніх монахів: «…ввійти в спільноту Пресвятої Тройці, щоб отримувати силу долати ті труднощі, сумніви і розчарування, які зустрічаються щодня».

«Бог є тут і тепер, але через безліч справ ми його не шукаємо. Наше покликання є запрошенням бути з Богом і це буття з Богом передавати іншим…», - продовжив Архиєрей.

«Життя свщмч. Йосафата є чудовим прикладом до наслідування. Коли хочемо щось міняти - краще спочатку молитися», - підсумував Єпископ.

Відтак розпочалася друга частина зустрічі, суттю якої було ділення власним досвідом духовного життя та служіння, яке кожен з них виконує на теренах нашої єпархії.

Прес-служба Бучацької єпархії УГКЦ


 
Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting