Владика Теодор провів формаційну зустріч в Чорткові Друк e-mail

Владика Теодор провів формаційну зустріч в Чорткові

7 лютого 2017 р. Б. в приміщенні Єпархіального управління Бучацької єпархії УГКЦ відбулися формаційні зустрічі для священиків, які проводив владика Теодор, єпископ-помічник Тернопільсько-Зборівський УГКЦ та о. Олег Хортик, суддя церковного суду при митрополії.

Темою цих зустрічей була Тайна Сповіді та її головні моменти. Напередодні неділі Блудного сина, яка готує вірних нашої Церкви до часу Великого посту, дуже важливо є священнослужителям заново зануритися у духовні та моральні аспекти, такого важливого Таїнства, як Покаяння.

Владика Теодор в доступній та цікавій формі доніс тему зустрічі священиками Бучацької єпархії.

Прес-служба Бучацької єпархії УГКЦ