Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
«Керувати сім’єю, чи будь-якою спільнотою, слухаючи Бога, не є просто, але можливо», - владика Димитрій Друк e-mail

«Керувати сім’єю, чи будь-якою спільнотою, слухаючи Бога, не є просто, але можливо», - владика Димитрій

8 січня 2017 р. Б. у день Собору Пресвятої Богородиці і святого Йосифа Обручника владика Димитрій (Григорак), єпарх Бучацький очолив Святу Літургію у співслужінні о. Євгена Гаврилишина та о. Венедикта Деркача, ЧСВВ у монастирській каплиці Пресвятої Родини Сестер Згромадження Пресвятої Родини в м. Чорткові.

У євангельській проповіді владика Димитрій розважав над особою Святого Йосифа та його роллю у Пресвятій Родині.

«Святий Йосиф був людиною порядною і вмів слухати Бога. Ця його риса зберегла життя сім’ї. Він є ідеалом для чоловіка у сім’ї, який є голова сімейства, не авторитарно, а авторитетно».

«Керувати сім’єю, чи будь-якою спільнотою, слухаючи Бога, не є просто, але можливо. Сім’я –це не тільки союз двох людей. Учасником сім’ї, завдяки Таїнству Подружжя, стає Бог, Ісус Христос. Це якраз і є суть шлюбу. Бог реально стає живим гарантом сім’ї, але це стається тоді, коли двоє людей - чоловік і жінка запрошують Бога у свою сім’ю», - підсумував єпископ.

Також преосвященний владика привітав Сестер Пресвятої Родини з їхнім святом та побажав любові до Ісуса у ревному служінні для більшої слави Божої на теренах Бучацької єпархії та поза її межами.

Після Літургії владика Димитрій освятив євхаристійний набір, який в честь свята Пресвятої Родини подарувала сім’я о. Євгена Гаврилишина, як подяку за отримані ласки. Також щиро вітали сестер родини Великоборців та Соколовських, які є частими відвідувачами та добродіями монастиря ЗСПР у Чорткові.

Під час святкового обіду до сестер завітав молодіжний хор «Артос» з Катедрального Собору Верховних Апостолів Петра і Павла на чолі з о. Андрієм Лемчуком та о. Миколою Малим та порадував присутніх професійним виконанням колядок.

Прес-служба Бучацької єпархії УГКЦ


 
Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting