Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
Празник Різдва Христового в Чорткові Друк e-mail

Празник Різдва Христового в Чорткові

Преосвященний Владика Димитрій (Григорак), ЧСВВ – Правлячий Архиєрей Бучацької єпархії УГКЦ, у ніч з 6 на 7 січня 2017 р. Б. очолив Різдвяну Святу Літургію в Катедральному Соборі Верховних Апостолів Петра і Павла.

Владиці Димитрію співслужили священнослужителі Бучацької єпархії, а також о. Дмитро, представник від римо-католицької громади у м. Чорткові.

Пастирське Різдвяне послання зачитав о. Андрій Лемчук, настоятель храму, у якому преосвященний владика Димитрій закликає мати віру в присутність Бога в тій ситуації, в якій опинилися ми-українці.

«Нам сьогодні надзвичайно необхідно мати цю впевненість в Божу присутність, що Бог є насправді з нами. Деколи нам здається, що ще ніколи не було так важко, як тепер. Нестерпно довгою і болючою здається нам ця ніч поневірянь нашого народу. Звідусіль чигають небезпеки, і нема на кого надіятись, крім Бога і на самих себе. Щораз зі все більшою надією вимовляємо слова молитви «Отче наш» – «Нехай прийде Царство Твоє…». Нехай нарешті прийде Твоє Царство, Господи, до нашого сотнями років гнобленого, але нескореного народу!».

На завершення торжественних богослужінь з нагоди Різдва Христового, владика Димирій ще раз привітав всіх присутніх з Різдвом Христовим, а особливо воїнів АТО та захисників України.

Прес-служба Бучацької єпархії УГКЦ


 
Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting