Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
«Від Романа до Йордана» Друк e-mail

«Від Романа до Йордана»

«Від Романа до Йордана» - саме таку назву носило нетрадиційне методоб'єднання вчителів християнської етики міста Чорткова та району, що відбулося в приміщені Єпархіального управління Бучацької єпархії УГКЦ.

Метою цієї зустрічі було пригадати усіх святих та свята, які супроводжують нас підчас Пилипівки (Різдвяного посту), а також Різдвяні традиції. Це є: 1 грудня - Св. Романа, 4 грудня – Введення в храм Пресвятої Богородиці, 7 грудня - Св. Катерини, 13 грудня - Св. Андрія, 17 грудня - Св. Варвари, 19 грудня - Св. Миколая Чудотворця, 6 січня – Святвечір (Багата кутя), 7 січня – Різдво Христове, 13 січня - Св. Меланії, 14 січня - Св. Василія Великого, 18 січня - Другий святвечір і 19 січня – Богоявлення Господнє.

У обговоренні цих тем брали участь вчителі, які мали доповідь на відповідне свято та запрошені отці: о. д-р Мирослав Думич та о. д-р Руслан Корнят. Педагоги мали можливість поставити питання всечесним отцям, щодо наших традицій та вірувань, а Вони із задоволенням пояснювали та доповнювали наші «вечорниці». Так, саме такий вигляд мало це незвичне засідання. Бо кожна вчителька-господиня була вдягнена в українську вишиванку і із собою привезла свіжоспечені пампушки, що смакували з узваром та колядкою «Бог Предвічний», яка була завершальним акордом цієї зворушливої, теплої зустрічі.

Керівник районного методоб’єднання
Савіцька Тетяна Іванівна


 
Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting