Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
Храмовий празник в Родинному домі Друк e-mail

Храмовий празник в Родинному домі

Введення в храм Пресвятої Богородиці одне з дванадцятидесятих празників церковного року. Рік тому Владика Дмитро Григорак, ЧСВВ – Правлячий Архиєрей Бучацької єпархії УГКЦ здійснив чин освячення Родинного дому «Введення», який було віддано під опіку Згромадженню Сестер Мироносиць.

Свято Введення в храм Пресвятої Богородиці надихнуло сестер назвати Родинний дім в його честь, адже сама Богородиця виховувалася з волі своїх батьків при храмі.

Дітям, які не з власної волі і не з волі батьків, а через важку соціальну ситуацію проживають не в своїх родинах, сестри намагаються зробити проживання в Родинному домі наближеним до сімейного і замінити їм батьківську любов та материнську ніжність.

Святкування празника розпочалось в суботу, 3 грудня, молебнем біля фігури Люрдської Богородиці, яка знаходиться на території Родинного дому.

Відтак, після молебня, молилися Велику Вечірню з Литією у каплиці дому. В молитовних чуваннях приймали участь: о. Олег Ольховецький - канцлер, о. Венедикт Деркач, ЧСВВ – ігумен монастиря оо. Василіян в Чорткові, о. Павло Вандяк, о. Василь Стасюк, волонтери, друзі та мешканці дому. Після молитви всі разом розділили святкову трапезу.

У сам день празника в каплиці Родинного дому молились Божественну Літургію. Своєю присутністю радість розділили сестри мироносиці з Яремче та Івано-Франківська.

Повідомила с. Йосафата Воробей


 
Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting