Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
«Ми повинні бути святими священиками, щоб допомогти Україні та нашому народу», - Владика Дмитро Григорак підчас зустрічі із студентами Бучацької єпархії УГКЦ у Римі Друк e-mail
1 грудня в Українській Папській Колегії Св. Йосафата в Римі, Владика Дмитро Григорак, ЧСВВ зустрівся із студентами приналежними до Бучацької єпархії УГКЦ.
На зустрічі були присутні піддиякони, священики та випускники семінарій, які навчаються у різних Папських університетах Риму, а саме: Серенько Андрій – Університет Святого Хреста; Винник Тарас – Академія Св. Альфонса; Ігор Ільницький – Інститут Івана Павла ІІ, о. Іван Шуфлат – Університет Урбаніана, Андрій Шестак - Університет Святого Хреста; Ігор Посоленик - Університет Урбаніана та Володимир Крамар - Салезіанський Університет.
Метою зустрічі Єпарха Бучацького було не тільки навідати своїх студентів, але і поділитися стратегією розвитку єпархії, почути думки студентів щодо їхньої майбутньої праці та заохотити до духовного саморозвитку. У зустрічі також взяв участь о. Андрій Лемчук – синкел у справах формації духовенства.
«Ваше навчання у Римі, є покликане до формування вас не тільки інтелектуально та культурно, але і духовно. Зараз наша Церква стоїть перед великими викликами, ми повинні бути святими священиками, щоб допомогти Україні та нашому народу. Ви повинні навчитися знаходити найефективніше застосування знанням, які ви отримуєте у Папських навчальних закладах, водночас пам’ятаючи, просити в Бога Ласки, щоб мати силу і можливість до їх реалізації. Нехай кожна ваша справа розпочинається з молитви», - Владика Дмитро Григорак підчас зустрічі із студентами Бучацької єпархії УГКЦ.
На завершення зустрічі, студенти разом із Вл. Дмитром занесли молитву до Св. Духа у каплиці Колегії.
Андрій Шестак
Студент комунікацій Папського Університету Святого Хреста

 
Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting