Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
Єднаймося навколо Євхаристійного Ісуса Друк e-mail

Єднаймося навколо Євхаристійного Ісуса

На завершення Року Божого Милосердя, з благословення Правлячого Архиєрея Бучацької Єпархії - Владики Дмитра Григорака, ЧСВВ, у листопаді 2016 р. Б. в м. Борщеві у Храмі Успіння Пресвятої Діви Марії було проведено деканальний захід - зустріч членів Апостольства Молитви і Матерів в Молитві.

Насамперед зібрання розпочалося Святою Літургією, яку разом з місцевим парохом о. Богданом Боднаром та о. Ярославом Капуловим очолив декан о. Михайло Грицьків.

Всі присутні мали можливість скористати з Божих Ласк: відбути Сповідь і прийняти Євхаристійного Ісуса під час Святої Літургії.

По завершенні Служби Божої в актовій залі 1-ї школи відбулась конференція, де отцями були представлені доповіді на тему: «Вагомість парафіяльних спільнот, як живої парафії і Божого Милосердя, як запорука зустрічі з живим Христом».

Кожен з доповідачів мав нагоду донести до всіх присутніх яким важливим є існування таких церковних організацій. Пригадати, що взірцем усіх духовних спільнот є Пречиста Діва Марія з апостолами в Єрусалимській горниці підчас очікування Зіслання Св. Духа; що Молитовна спільнота – це Божа родина, в центрі якої знаходиться сам Спаситель – Христос. Словами Христа отці ще раз закликали: «Будьте сіллю землі, світлом для світу» (Св .Мт. 5, 13-14). Нагадали, що саме молитовні спільноти, про що свідчить історія церкви, заохочують кожного члена громади до побожного святого життя, а також є прикладом для зміцнення Христової віри у житті людей. Саме вони, на противагу аморальності світу, завжди стояли в обороні родини, віри, церкви, народу. Своїми милосердними вчинками завжди були пересторогою від падіння, а впавшим духовно завжди допомагали піднятися.

Усі присутні склали щиру подяку організаторам та доповідачам і на завершення помолилися за припинення війни в Україні.

Члени Апостольства Молитви м. Борщова

 
Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting