Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
В Чорткові освячено церковну крамницю Друк e-mail

В Чорткові освячено церковну крамницю

25 листопада 2016 р. Б., з благословення Правлячого архиєрея Бучацької єпархії – владики Димитра Григорака, ЧСВВ, в день пам'яті свщмуч. Йосафата - Архиєпископа Полоцького, який прагнув об'єднання Церков та голошення всім Христа, була освячена та відкрита Церковна Крамниця Бучацької Єпархії УГКЦ на території Катедрального Собору св. Верх. Апп. Петра і Павла.

Освячення крамниці здійснив парох cобору та cинкел у справах формації духовенства Бучацької єпархії УГКЦ - о. Андрій Лемчук у співслужінні о. Романа Гарасиміва та о. Мар’яна Лемчука.

Церковна крамниця є цілісним комплексним центром розповсюдження різноманітної релігійної атрибутики, речей церковного культу та церковної і художньо-духовної літератури.

В крамниці можна придбати духовну літературу: біблійну, богослужбову, катехитичну, агіографічну (про святих), гомілетичну, аскетичну, історію Церкви, з іконології і церковного мистецтва, про паломницькі святині, про видатних релігійних діячів і т.д., а також різні молитовники, духовну літературу для дітей, підлітків і молоді, а також для сімей.

Окрім книг тут представлені ікони, розп’яття, речі церковної атрибутики: євхаристійні набори, дароносиці, Євангелія, кадила, лампади, кропильниці, підсвічники і т. д. (українського, грецького та італійського виробництва).

Також можна придбати священичі ризи, камілавки, сорочки для священиків, олію, свічки, офірки та багато іншого… Можливе замовлення.

Графік роботи крамниці:

Пн-Пт: 9:00-17:00;
Сб: 10:00-15:00;
Обід: 12:30-13:30:
Вихідні дні: неділя та в церковні свята.

Крамниця діє при Христовій Церкві, тому кожна здійснена тут покупка є черговою лептою на підтримку діяльності Бучацької Єпархії УГКЦ та діяльністю милосердя для сиріт, потребуючих і доброю справою, чиненою в ім’я Церкви.

Ми будемо щиро раді бачити Вас в церковній крамниці.

Висловлюємо щиру вдячність всім тим, які причинилися до побудови та відкриття даної крамниці.

Прес-служба Бучацької єпрахії УГКЦ


 
Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting